Reiki centrum Praha

Lemurské zmocnění

Kdo jste? Proč jste tu? Jaký je účel vaší duše?

Člověka prý přímo magicky přitahuje místo či doba  jeho dřívějších životních lekcí, což známe i z detektivních románů. Stejně tak se všichni vracíme k určitému bodu, ať se  již nachází v tomto čase nebo před tisíciletími. Každý, kdo má zájem změnit  svůj život a nastoupí na cestu rozšiřování svého vědomí (duchovně-energetickou cestu), se potká se svou dávnou „minulostí“  a zároveň při té příležitosti oživuje své pradávné schopnosti, jež mu nakonec pomohou, aby si začal uvědomovat svou skutečnou současnou úlohu.....


Pokud přijmeme myšlenku, že se vše děje v přítomném okamžiku, je náš svět paralelou dávných mysterií – ať se jedná o starověký Egypt, Atlantidu či dokonce bájnou Lemurii, ač nám připadají tolik  vzdálené.  Naše duše zakoušejí simultánně v mřížkách více realit a zjištěná a zpracovaná poznání rozšiřují naše vědomí, jež prochází spirálovitě mezi dimenzemi.


Existujeme v hologramu vědomí, usídleném v lineárním čase, jenž je vytvářen elektromagnetickými mřížkami, jejichž prostřednictvím ,,virtuálně” zakoušíme a prožíváme. Tento program se však blíží svému konci, neboť završuje svůj kruh v cyklech času. Jde jen o poznání…


Vytrvalé pátrání po záhadných, legendami opředených místech a předmětech (např. Svatý grál, Archa úmluvy, Akašická knihovna, Shamballa či Atlantida, atd.) ve své podstatě je hledáním posvátného vědění, klíčů, jež odemknou pravdu o naší realitě, kterou prožíváme nyní ve 21. století.

Lemurie – dávné vědění naši dřívější existence na planetě Zemi. Tato existence byla v plné harmonii s námi samotnými i s naším okolím, přírodou živly, vesmírem, s Nejvyšším Zdrojem samotným. Byl to Zlatý věk, ráj nebo Zahrada Eden.


Snad vás při kontaktu s frekvencí samotného názvu „Lemurie“  cosi zastaví, ve vašem nitru se něco pohne,  něco se tiše ozve… Nejspíše to nedovedete ani  pojmenovat, ale v hloubce svého srdce se rozechvějete a snažíte se „rozpomenout“... Pak jste tu byli již před dávnými časy, účastnili jste se kdysi dávno života lemurské civilizace. Tyto vzpomínky jsou nedílnou součástí  vaší duše  a nyní se začínají probouzet. Informace získané formou samostudia a následných niterných meditací mohou přispět k získání opětovného přístupu k tomuto nejvnitřnějšímu jádru vaší bytosti, k vašemu nejniternějšímu Já.


Ukázka z meditace:

,,…..a  najednou si uvědomíte, že tu nejste sami…  Rozhlížíte se, za sebou vidíte obrovské éterické krystaly, různých barev, tvarů… Jak se rozhlížíte, najednou si všimnete, že zpoza krystalů – či snad přímo z nich?... vycházejí vznešené postavy lemurských kněží. Zmocňuje se vás pocit, že jejich energii, jejich frekvenci důvěrně znáte... Jako byste se vraceli ke svým „milovaným“, které vidíte po neuvěřitelně dlouhé době, jež se zdá být věčností… Lemurští kněží tvoří kolem vás kruh….“

Obsah pracovních skript:

  • mystéria Lemurie
  • silná meditace umožňující zvýšení frekvencí energetického pole
  • výuka silných postupů umožňujících absolventovi udržet a zvyšovat si frekvence energetického pole

    Předpoklad k k individuálnímu dálkovému studiu: minimálně 2.stupeň Duchovního učení o Já Jsem

Způsob samostudia: Úhrada za pracovní skripta je 1.940,- Kč zaslání pracovních skript mailem ve formě PDF, úhrada na účet 51-1624700237/0100 (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své příjmení a druh pracovních skript) 2.040 Kč v tištěné formě (zaslání poštou na adresu), v této ceně je zahrnuta i jedna konzultace mailem k probíranému učivu. Úhrada za aktualizovaná pracovní skripta (podmínkou je předchozí účast na semináři) je 440 Kč, zaslání mailem v PDF.

Postupy a informace nabízené v tomto systému jsou zaměřeny na osobní rozvoj a jsou předávány veřejnosti k prozkoumání,  uvážení a pro inspiraci. Jejich používání  je na vlastní odpovědnost. V žádném případě se nejedná o metody diagnostiky, prevence či léčby a nenahrazují klasickou medicínu.

(Reprodukce textu tohoto článku, jenž je autorským vlastnictvím majitele těchto webových stánek, je povolena pro jakékoliv médium pouze v nezkrácené podobě a pokud je připojen aktivní odkaz na tyto stránky http://www.reiki-centrumpraha.cz).

    Aktualizace: 05.08.2018