Reiki centrum Praha

INFORMACE

Nejpozději do konce května 2018 budou vydána nová aktualizovaná manuskripta HOVORY O JÁ JSEM v knižní podobě (tmavěmodré desky se zlatým titulem, rozměr A5, přibližný počet stran cca 360, přibližná cena dle možností tisku cca 350 Kč) a to v limitovaném počtu přesbě dle objednaných kusů. Objednávky prosím zasílejte na mailovou adresu: anaz@seznam.cz nebo na reikicentrumpraha@gmail.com

V rubrice "ENERGETICKÉ OBRAZY" bude v průběhu dalších týdnů přidána nabídka prodeje orginálů obrazů. V případě zájmu pište na mailovou adresu: mirkasou@gmail.com

 

INDIVIDUÁLNÍ DÁLKOVÉ STUDIUM

 

Pořádání osobních seminářů a kurzů je DOČASNĚ POZASTAVENO.

NABÍDKA INDIVIDUÁLNÍHO DÁLKOVÉHO STUDIA

Od 2. dubna 2018 je pro absolventy kurzů a seminářů zahájena možnost individuálního dálkového studia u všech seminářů a kurzů (více informací naleznete v jednotlivých rubrikách seminářů).

Upozorňuji, že mezi studiem jednotlivých směrů je potřeba dodržet minimální pauzu 1,5 měsíce, vztahuje se to též na vypracování individuálního studijního plánu (pokud si například opatříte pracovní skripta k samostudiu, je potřeba dodržet též nejméně 1,5 měsíce na zapracování studijního materiálu a teprve pak je možné vytvořit individuální plán).

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA DÁLKOVÉHO STUDIA

Od 2. května 2018 je k dispozici pro všechny absolventy 7. a vyšších stupňů DUCHOVNÍHO UČENÍ O JÁ JSEM nový studijní materiál "POVZNESENÍ SE NAD MINULOSTÍ" včetně silného afirmačního vzývání (26 str. A4) Možnost zaslání v PDF, úhrada 770 Kč na účet (číslo viz rubrika KONTAKT). U absolventů, kteří s podobným vzýváním již pracovali před několika lety, se v případě jejich zájmu jedná o aktualizovanou verzi včetně nových studijních textů, u zaslání mailem ve formátu PDF je úhrada 440 Kč.

15. května - Pracovní skripta k semináři LEMURSKÉ NAUKY

19. května 2018 - Pracovní skripta k semináři 2. stupně Multidimenzionálních nauk

22. května 2018 - Pracovní skripta k semináři 1. stupně Let magentového motýla

26. května 2018 - Pracovní skripta k semináři 12. stupně Duchovního učení o Já Jsem

15. června 2018 - Pracovní skripta k semináři KLÍČE K DUŠI 1. část

23. června 2018 - Pracovní skripta k semináři workshop MDN DNA

7. července 2018 - Pracovní skripta workshop MDN ARC

Další výběr samostudia je na zájemci, dle jeho individuálních potřeb duchovně-energetické cesty. Další možonsti např.:

  1. Pokračování v následujícím vyšším stupni Duchovního učení o Já Jsem
  2. Pracovní skripta "SFÉRY VĚDOMÍ" - více viz rubrika "Gnostická stezka"
  3. Pracovní skripta "KI MANNA" - více viz rubrika "KI MANNA"
  4. Pokračování v následujícím vyšším stupni MULTIDIMENZIONÁLNÍCH NAUK - více viz rubrika "MDN"
  5. Pracovní skripta "MERKABA" - více viz rubrika "MERKAbA
  6. Pracovní skripta "Studijní workshop VÝCVIK PRO ENERGETICKÉ TERAPEUTY" - více viz rubrika "Workshopy"
  7. Pracovní skripta "Seminář silných řízených meditací" - více viz rubrika "WORKSHOPY"
  8. Pracovní skripta "REIKI 3" a "ROZŠÍŘENÉ TECHNIKY REIKI 4" - více viz rubrika "REIKI" (pouze pro absolventy 1. a vyšších stupňů Duchovního učení o Já Jsem a minimálně 2. stupně MDN)
  9. Pracovní skripta "SHAMBALLA 1024 3. a 4. st." - více viz rubrika "SHAMBALLA" (pouze pro absolventy 1. a vyšších stupňů Duchovního učení o Já Jsem a minimálně 2. stupně MDN)

Výši úhrady za pracovní skripta jednotlivých směrů naleznete v příslušné rubrice, zaslání mailem ve formě PDF, možnost jedné konzultace k probíranému učivu je zahrnuta ve výši úhrady.

Úhrada za aktualizovaná pracovní skripta (podmínkou je předchozí účast na semináři, či předchozí dálkové studium) je 440 Kč, zaslání mailem v PDF.

Pro každého absolventa je možné sestavit INDIVIDUÁLNÍ PLÁN dle jeho osobní duchovně-energetické cesty (konzultace mailem), více viz rubrika "OSOBNÍ KONZULTACE".

 

 

 

 

 

 

Postupy a informace nabízené v těchto systémech jsou zaměřeny na osobní rozvoj a jsou předávány veřejnosti k prozkoumání,  uvážení a pro inspiraci. Jejich používání  je na vlastní odpovědnost. V žádném případě se nejedná o metody diagnostiky, prevence či léčby a nenahrazují klasickou medicínu.

   Aktualizace: 23.05.2018