Reiki centrum Praha

INFORMACE

Nejpozději do konce května 2018 budou vydána nová aktualizovaná manuskripta HOVORY O JÁ JSEM v knižní podobě (tmavěmodré desky se zlatým titulem, rozměr A5, přibližný počet stran cca 360, přibližná cena dle možností tisku cca 350 Kč) a to v limitovaném počtu přesbě dle objednaných kusů. Objednávky prosím zasílejte na mailovou adresu: anaz@seznam.cz nebo na reikicentrumpraha@gmail.com

V rubrice "ENERGETICKÉ OBRAZY" bude v průběhu dalších týdnů přidána nabídka prodeje orginálů obrazů. V případě zájmu pište na mailovou adresu: mirkasou@gmail.com

 

TERMÍNY KURZŮ

 

Pořádání osobních seminářů a kurzů je DOČASNĚ POZASTAVENO.

NABÍDKA SAMOSTUDIA

Od 2. dubna 2018 je pro absolventy kurzů a seminářů zahájena možnost samostudia (SFÉRY VĚDOMÍ, MERKABA, DUCHOVNÍ UČENÍ O JÁ JSEM, LEMURSKÉ NAUKY, KI MANNA, SHAMBALLA atd., seminář KLÍČE K DUŠI bude možné studovat formou dálkového studia od června 2018).

Více informací naleznete v jednotlivých rubrikách seminářů.

Upozorňuji, že mezi studiem jednotlivých směrů je potřeba dodržet minimální pauzu 1,5 měsíce, vztahuje se to též na vypracování individuálního studijního plánu (pokud si například opatříte pracovní skripta k samostudiu, je potřeba dodržet též nejméně 1,5 měsíce na zapracování studijního materiálu a teprve pak je možné vytvořit individuální plán).

Pro každého absolventa je možné sestavit INDIVIDUÁLNÍ PLÁN dle jeho osobní duchovně-energetické cesty (konzultace mailem), více viz rubrika "OSOBNÍ KONZULTACE".

 

 

 

 

 

 

Postupy a informace nabízené v těchto systémech jsou zaměřeny na osobní rozvoj a jsou předávány veřejnosti k prozkoumání,  uvážení a pro inspiraci. Jejich používání  je na vlastní odpovědnost. V žádném případě se nejedná o metody diagnostiky, prevence či léčby a nenahrazují klasickou medicínu.

   Aktualizace: 25.04.2018