Reiki centrum Praha

INFORMACE

 

Od 7. 7. 2018 je k dispozici aktualizované vydání výběru lekcí a proslovů z manuskript Duchovního učení o Já Jsem "Úvod do metafyziky" (ve formátu pdf) úhrada: 200 Kč, objednání na mailové adrese: anaz@seznam.cz nebo na reikicentrumpraha@gmail.com

Dne 22. září 2018 byla do rubriky "BLOG" přidána nová otázka a odpověď týkající se samostudia skript DUCHOVNÍHO UČENÍ O JÁ JSEM 13.st..

Dne 25. září 2018 byl do rubriky "BLOG" přidán nový příspěvek.

Dne 2. října 2018 byl do rubriky "BLOG" přidány nové otázky a odpovědi týkající se samostudia skript workshop MDN SÍLA SVĚTLA A ZVUKU - 1. část Síla Zvuku

Dne 4. října 2018 byl do rubriky "BLOG" přidán nový příspěvek.

Dne 7. října 2018 byl do rubriky "BLOG" přidány nové otázky a odpovědi týkající se samostudia skript Workshopu MDN SÍLA SVĚTLA A ZVUKU - 1. část, síla Zvuku a též studijních skript KLÍČE K DUŠI.

Dne 7. října 2018 byl do rubriky "BLOG" přidán nový příspěvek.

Dne 10. října 2018 byly do rubiky "BLOG" přidány nové otázky a odpovědi týkající se samostudia skript Workshopu MDN ARK

Dne 17. října 2018 byla do rubriky "BLOG" přidána nová otázkka a odpověď týkající se samostudia skript Workshopu MDN SÍLA SVĚTLA A ZVUKU - 1. část

 

INDIVIDUÁLNÍ DÁLKOVÉ STUDIUM

Pořádání osobních seminářů a kurzů je DOČASNĚ POZASTAVENO.

Od 2. dubna 2018 je pro absolventy kurzů a seminářů zahájena možnost individuálního dálkového studia u všech seminářů a kurzů (více informací naleznete v jednotlivých rubrikách seminářů).

Upozorňuji, že mezi studiem jednotlivých směrů je potřeba dodržet minimální pauzu 1 měsíc. V případě zájmu je možné si zakoupit i více druhů studijních skript, ovšem stále platí doporučená pauza 1 měsíce (dle individuálního přístupu ke studiu někdy i více měsíců :-)).

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA DÁLKOVÉHO STUDIA

OD srpna 2018 je studentům k dispozici nová rubrika "BLOG", v níž jsou průběžně zveřejňovány otázky studentů dálkového studia k tématům všech dostupných směrů dálkového samostudia, a to včetně odpověd lektorky (mně :-))í. Do této rubriky je též možné vkládat příspěvky studentů (nikoliv pouze otázky), tak prosím neváhejte a pište, vaše příspěvky znamenají přínos pro všechny!!!!

Od 19.09. 2018 jsou k dispozici nová STUDIJNÍ SKRIPTA "STUDIJNÍ WORKSHOP MULTIDIMENZIONÁLNÍCH NAUK " SÍLA ZVUKU a SVĚTLA" 1. část: "SÍLA ZVUKU" - více viz rubrika "MDN" (možnost zakoupení společně se studijními skripty STUDIJNÍHO WORKSHOPU MDN ARK)

Od 19.09. 2018 jsou k dispozici nová STUDIJNÍ SKRIPTA "STUDIJNÍ WORSKHOP MULTIDIMENZIONÁLNÍCH NAUK - ARK" - více viz rubrika "MDN" (možnost zakoupení společně se studijními skripty STUDIJNÍHO WORKSHOPU MDN SÍLA ZVUKU A SVĚTLA - 1.část: SÍLA ZVUKU)

OD 25. srpna 2018 je k dispozici aktualizované AFIRMAČNÍ VZÝVÁNÍ LÁSKY K SOBĚ včetně NOVÉHO PRŮVODNÍHO TEXTU, (možnost zakoupení pro všechny absolventy 5. a vyšších stupňů DUCHOVNÍHO UČENÍ O JÁ JSEM, doporučeno zejména pro studenty studijních skript KLÍČE K DUŠI)

-úhrada při zaslání aktualizované verze ve formátu PDF včetně nových informací (pro absolventy, kteří již s tímto vzýváním pracovali): ve formátu PDF: 360 Kč

- úhrada při zaslání aktualizované verze ve formátu PDF včetně nových informací zájemcům, kteří budou studovat tento materiál formou samostudia poprvé:720 Kč

OD 30. 07- 2018 jsou k dispozici nová STUDIJNÍ SKRIPTA KLÍČE K DUŠI - více viz rubrika "KLÍČE K DUŠI"

OD 7.07. 2018 jsou k dispozici NOVĚ AKTUALIZOVANÁ PRACOVNÍ SKRIPTA 4. stupně KOSMICKÉ PAPRSKY

-úhrada při zaslání aktualizované verze ve formátu PDF včetně nových informací (pro absolventy, kteří se tohoto semináře již zúčastnili přímou účastí či zakoupili jsi dříve pracovní skripta a studují formou samostudia): ve formátu PDF: 440 Kč

- úhrada při zaslání aktualizované verze ve formátu PDF včetně nových informací zájemcům, kteří budou studovat tento materiál formou samostudia poprvé: 1.440 Kč

Od 7.7. 2018 jsou k dispozici NOVĚ AKTUALIZOVANÁ PRACOVNÍ SKRIPTA semináře 13. stupně Duchovního učení o JÁ JSEM

- úhrada při zaslání aktualizované verze ve formátu PDF včetně nových informací (pro absolventy, kteří se tohoto semináře již zúčastnili přímou účastí či zakoupili jsi dříve pracovní skripta a studují formou samostudia): ve formátu PDF: 440 Kč

- úhrada při zaslání aktualizované verze ve formátu PDF včetně nových informací zájemcům, kteří budou studovat tento materiál formou samostudia poprvé (nezbytnou podmínkou je již absolvovaný 12. stupeň Duchovního učení o Já Jsem): 1.440 Kč

 

DALŠÍ NABÍDKA MOŽNOSTI DÁLKOVÉHO STUDIA

Doporučuji všem studentům, kteří studují zakoupená studijní skripta, aby si zapisovali otázky, ohledně nabízených informací, jimž nerozumí (podobně, jako to dělali ústně na seminářích s přímou účastí). Velmi ráda všem na vše odpovím, a tyto vaše dotazy včetně mých odpovědí je možné sdílet na mých webových stránkách v nové rubrice "BLOG", což nabízí další možnost  rozšíření probírané tématiky o osobitý náhled jednotlivých studentů těchto studijních skript (všechny otázky jsou zveřejněny anonymně, pokud si někdo z vás nepřeje, nebudou zveřejněny vůbec).

Úhrada za aktualizovaná pracovní skripta (podmínkou je předchozí účast na semináři, či předchozí dálkové studium) je 440 Kč, zaslání mailem v PDF, u pracovních skript Multidimenzionálních nauk je úhrada aktualizovaných pracovních skript 220 Kč

Výši úhrady za pracovní skripta jednotlivých směrů naleznete v příslušné rubrice, zaslání mailem ve formě PDF, možnost jedné konzultace k probíranému učivu je zahrnuta ve výši úhrady.

od 30. července 2018 - Studijní skripta k semináři KLÍČE K DUŠI 1. část (více informací včetně náhledu studijních skript v rubrice ""KLÍČE K DUŠI")

od 25. srpna 2018 - aktualizace afirmačního vzývání LÁSKY K SOBĚ (včetně nového studijního textu)

od 19. 09. 2018 - Studijní skripta "STUDIJNÍ WORKSHOP MULTIDIMENZIONÁLNÍCH NAUK - SÍLA ZVUKU a SVĚTLA" - 1. část: "SÍLA ZVUKU" (multidimenzionální působení transformačních a ochranných postupů) - více informací : viz rubrika MDN (možnost zakoupení společně se studijními skripty STUDIJNÍHO WORKSHOPU MDN ARK)

od 19. 09. 2018 - Studijní skripta "STUDIJNÍ WORKSHOP MULTIDIMENZIONÁLNÍCH NAUK - ARK" - více informací: viz rubrika MDN (možnost zakoupení společně se studijními skripty STUDIJNÍHO WORKSHOPU MDN SÍLA ZVUKU A SVĚTLA - 1.část: SÍLA ZVUKU)

říjen - listopad 2018 - Pracovní skripta workshop DUCHOVNÍHO UČENÍ O JÁ JSEM "VYVÁŽENÍ ASPEKTŮ POLARIT" (studijní texty + silná afirmační vzývání, vhodné pro absolventy min. 5.st. Duchovního učení o Já Jsem, více viz rubrika "DUCHOVNÍ UČENÍ O JÁ JSEM během několika týdnů)

listopad - prosinec 2018 - pracovní skripta dle aktuálního studijní potřeby většiny zájemců (bude upřesněno během října)

 

Další nabídka dálkové formy samostudia:

  1. Pokračování v následujícím vyšším stupni Duchovního učení o Já Jsem
  2. Pracovní skripta "SFÉRY VĚDOMÍ" - více viz rubrika "Gnostická stezka"
  3. Pracovní skripta "KI MANNA" - více viz rubrika "KI MANNA" (vhodné prostudovat k pracovním skriptům Klíče k duši)
  4. Pokračování v následujícím vyšším stupni MULTIDIMENZIONÁLNÍCH NAUK - více viz rubrika "MDN"
  5. Pracovní skripta "MERKABA" - více viz rubrika "MERKAbA
  6. Pracovní skripta "REIKI 3" a "ROZŠÍŘENÉ TECHNIKY REIKI 4" - více viz rubrika "REIKI" (pouze pro absolventy 1. a vyšších stupňů Duchovního učení o Já Jsem a minimálně 2. stupně MDN)
  7. Pracovní skripta "SEDM KOSMICKÝCH PAPRSKŮ" - více viz příslušná rubrika
  8. Pracovní skripta "LEMURSKÉ ZMOCNĚNÍ" - více víz příslušná rubrika
  9. Pracovní skripta "AKAŠICKÁ KRONIKA" - více viz příslušná rubrika

 

 

 

 

 

 

 

 

Postupy a informace nabízené v těchto systémech jsou zaměřeny na osobní rozvoj a jsou předávány veřejnosti k prozkoumání,  uvážení a pro inspiraci. Jejich používání  je na vlastní odpovědnost. V žádném případě se nejedná o metody diagnostiky, prevence či léčby a nenahrazují klasickou medicínu.

   Aktualizace: 17.10.2018