Reiki centrum Praha

Knihy v elektronické podobě

- pod tímto odkazem KNIHY V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ, se dostanete na stránku, kde si můžete vybrané knihy objednat a následně je obdržíte elektronicky do vašeho e-mailu v podobě PDF.

 

ENERGIE KUNDALINI

Obrázek

ENERGETICKÁ CVIČENÍ A MEDITACE K POSÍLENÍ A HARMONIZACI ČAKER

Zuzana Soukupová

formát učebnice: A5, počet stran: 214, obálka: barevná

Kniha-učebnice „Energie Kundalini, energetická cvičení a meditace k posílení a harmonizaci čaker“ nabízí čtenáři nejen podrobné informace o devíti psychicko-energetických centrech, čakrách, ale též málo známá cvičení a meditace k posílení a harmonizaci devíti čaker, jež společně působí na osobní životní sílu každého člověka, tedy konkrétně na jeho fyzickou i duševní pohodu či rozladěnost, zvládnutí životních lekcí s plným uvědoměním si jejich významu, či podlehnutí nízkým emocím a uvedením sebe sama do stagnace doprovázené např. smutkem, lítostí apod.

Energie Kundalini je přítomna v těle každého člověka jako aspekt transcendentální síly, která předchází a prostupuje celé stvoření, tato síla se nachází i v sebemenším atomu obsažena v jeho jádru.  Fyzický projev, život, vědomí i nadvědomí jsou jen různé stupně (odlišující se  různou frekvencí) projevu dřímající síly Kundalini. Oceán vědomí Nejvyššího Zdroje odívá sám sebe do šatu světla jednotlivých duší, čímž nabývá zkušenosti  v čase a prostoru.

Cena učebnice : 300,- Kč - FORMÁT PDF

V tištěné verzi VYPRODÁNO

Objednávky zasílejte na mailovou adresu: reikicentrumpraha@gmail.com

Zaslání: mailem ve formátu PDF

Úhrada na účet: 51-1624700237/0100 (úhradu neposílejte předem bez předešlé vzájemné mailové korespondence)

 

OHLASY

Ahoj Zuzi, ještě stále mě ta synchronicita překvapuje. Vyzvedla jsem si u tebe knihu a CD o energii Kundalíny a sama jsi viděla, že se mi čistí pátá čakra. Doma jsem se pustila hned do čtení. Po první části, která se týká všech čaker, jsem přeskočila na pátou s nadějí, že najdu odpověď. A našla. Kniha je úžasný ucelený droj informací o čakrách, informací, které jsem nikde jinde nezaznamenala a které zapadají do všeho, co jsme se už naučili. Kniha je nástojem k pročistění a odblokování čaker. Moc mě oslovila tvá báseň "Koleje" na straně 126, takže už mám dvě nejoblíbenější (ta druhá je "Cesta" :o) Kniha v kombinaci s CD nese obrovskou sílu léčení. Při prvním poslechu byl vjem energie stoupající po páteřním kanálu velice silný. CD stále poslouchám jedině před spaním a těsně před usnutím si užívám nádherné energie. Jsem za vše moc vděčná. Děkuji moc tobě i Jirkovi. S láskou objímá Gábi K.

Též jsem začala číst knihu ... stejný vjem čiré JJBP, mocné a úchvatné ... A spousta nových informací. Vypadá to jako supr učebnice..celou dobu jsem si říkala: tohle kdyby se učilo ve škole! J Těším se i na meditace...Magda C.

 

SVĚTLO DUŠE versus STINNÉ JÁ

Obrázek

autor: Zuzana Soukupová

formát: A5, obálka - papír: barevná, 73 stran

Ukázka z knihy:

psychologického pohledu lze pohlížet na světlo jako na části našeho vědomí, které jsou na nejpokročilejší úrovni (je to tedy naše „nejvyšší mysl“) a které nás vedou k osvícení – neboli jasnému pohledu na svět a události kolem nás. Z pohledu energetického světlo představuje tu část naší psychiky, která osciluje nejrychleji, část naší identity s nejvyšší frekvencí, nazývaná také  super-vědomá mysl (světelné frekvence naší životní jiskry, Vyššího Já a očištěné duše).  Z hlediska kolektivní psychiky představuje světlo lidi, kteří mají nejvyšší frekvenční uvědomění a nejrozšířenější vědomí, kteří slouží jako síla evoluce směrem k osvícení vědomí.

V psychologických termínech stín představuje onu část našeho vědomí, kterou jsme odsoudili jako nežádoucí, kterou potlačujeme či přehlížíme, abychom si ohledně sebe sama udrželi pocit „správnosti“. Je to ta část našich myšlenek a pocitů (jako strachy, nenávisti, pocity bezmoci), o nichž jsme usoudili, že jsou pro nás nepřijatelné, a které skončily tím, že jsme je nezpracovali  v podvědomé mysli.

Z pohledu energie stín zastupuje ty části našeho energetického vědomí, které mají nízkou vibraci a nižší frekvenci, a jsou tvořeny nezpracovanými přesvědčeními, myšlenkami, emocemi a vzpomínkami. Tyto nezpracované části  Já existují jako množství disharmonické energie, které jsou skladovány v buněčné paměti těla  i v DNA v podobě miasmat (karmických nánosů) a způsobují  nevyzpytatelné impulsy pro naše jednání, myšlenky, emoce a fyzické nemoci, neboť hledají své vyjádření prostřednictvím těla a  činů našeho osobního já.

Cena: 200 Kč

objednávky zasílejte na mailovou adresu: reikicentrumpraha@gmail.com

 

SETKÁNÍ S DVOJPLAMENEM cestou NALEZENÍ SEBE SAMA

autor: Zuzana Soukupová

tištěná verze již VYPRODÁNA, možnost zaslání v elektronické verzi ve formátu PDF

Ukázka z knihy:

Vztah založený na pravé lásce umožňuje oběma partnerům jejich vnitřní vývoj. Ano, znamená další práci, a dosti náročnou, neboť nás vybízí opustit všechny naše bezpečnostní programy, iluze ega, naše kontrolní vzory…

Ve vztahu skutečné lásky není potřeba nadřazenosti či méněcennosti, není tam žádný prostor pro ovládání a manipulaci. Právě z tohoto důvodu musíme k tomu, abychom poznali skutečnou  partnerskou lásku, si být  jasně a pevně vědomi sebe sama, milovat se bezpodmínečně a znát a ovládnout své nitro – jen tak se můžeme otevřít rezonanci s partnery, kteří jsou naladěni též na tón opravdové lásky.

Rezonujeme-li s opravdovou láskou, dostáváme klíč, jenž otevírá  naše vědomí našemu dvojplamenu. Pojem ,,dvojplamen“ nelze zaměňovat s termínem karmických partnerů, s nimiž si vzájemně léčíme své karmické lekce. Dvojplamen je odrazem našeho skutečného Já a poskytuje na cestě vzestupu vyšší účel pro vývoj našeho vědomí.

Dvojplamen s námi rezonuje na úrovni ještě vyšší než je pravá láska. Setkání s dvojplamenem nás nutí nekompromisně propouštět vše skryté, popřené.

Domníváte se, že jste skutečně již připraveni na tento druh vztahu?

Společná činnost dvojplamenů zahrnuje proces transformace i evoluce naší frekvenční úrovně, nutká nás stát se stále dokonalejšími tvůrci. Není to přitom cesta zaměřená na to, abychom se stali lidsky perfektními – je to cesta rozvíjení vědomí, rozšiřující se společné nikdy nekončící tvoření, jež setkáním dvojplamenů nekončí, nýbrž začíná…

Jste vážně připraveni i na vztah skutečné lásky…?

V tištěné verzi VYPRODÁNO

Objednávky zasílejte na mailovou adresu: reikicentrumpraha@gmail.com

Zaslání: mailem ve formátu PDF

Úhrada: 250 Kč na účet: 51-1624700237/0100 (úhradu neposílejte předem bez předešlé vzájemné mailové korespondence)

 

 

OHLASY ČTENÁŘŮ

9.prosince 2014

Knížku jsem ještě nedočetla, čtu ji pomalu, po částech a nechávám ji postupně působit... Je to krásné a moudré čtení, pomáhá mi mnohé pochopit...Kamila T.

1. prosince 2014

Kdyz jsem vcera cetla, ze venujes knizku s laskou sama sobe, zaplavila me radost a laska ke mne samotné. Ta radost ve mne zustava a s tou laskou tveho venovani ctu i knizku a je mi krasne. Nezpracovaneho zustalo hodne, dost citim jak ulitavam a jsem ukolibana vyssimi frekvencemi. Tak jdu na sebe s laskou a ctu po kouskach :-) :-) :-) Míša Z.

30.listopadu 2014

Knížku Setkání s dvojplamenem jsem začala číst uprostřed tohoto týdne. Od začátku čtení jsem se neustále vracela k předním stranám, a to i když jsem knihu vybavila záložkou . Pochopila jsem to, vše mám důkladně pochopit a teprve, pak můžu jít dále. V této knize je pro mě spousta vzácných informací a učím se z této knihy Sebelásce. Jana P.

30.listopadu 2014

Zuzi, je půl druhé v noci, dočetla jsme Tvou knihu, kterou jsem si dnes pořídila na křtu, tedy včera :-) A volám do celého světa, vesmíru do všech galaxií jupííííííííííííí a chvála Ti. Žiji ve vztahu, který je lásky plný a někdy zas s absencí lásky, hezký a někdy zas méně hezky, hladivý i bolestivý, něžný i hrubý, bezbolestný a velmi bolestivý a čím déle "zpracovávám" tím víc mě to utvrdilo, že tu bolest, kterou zpracovávám, že to není bolest z toho, co ten partner zrovna udělal, řekl, ale, že plyne odněkud z daleka, z pradávna a já mám přes ní jen něco pochopit, z něčeho se uvolnit a něčeho se zbavit. A to je přesně to, o čem Ty píšeš ve své knize. A já hltala slovo po slovu a usmívala se štěstím a říkala si, no toto je super objasnění a návod. Když mi bylo nejhůř, řekla jsem si , teď si udělám vzývání Lásky k sobě, abych to vůbec přežila, a pak budu pokračovat v zapracovávání. Krásně jsi mě objasnila, proč převzetí některé karmické lekce fakt tak bolí, a o zapracovat :-). A to, že když se mezi mnou a partnerem něco děje, že to je dar, abych neustrnula, to již vím delší čas, jen když jsem epicentru:-) hned si na to nevzpomenu. Meditaci si udělám až zítra, nyní si jdu spokojeně lehnout a těším se, až si to zítra znovu přečtu A moc a moc Ti děkuji, s láskou Ti pusu posílá Jitka, už dlouho jsem se necítila tak dobře. Ahoj Zuzi, ještě jednou k Té knize, z které jsem nyní plná radosti a v duchu se vracím k jednotlivým částem. Přijde mi jako manuál na cestu do 3D, který by měl mít malinkatou podobu do kapsy, abychom si tam v každé potřebné minutě dne, když jsme se svými blízkými mohli zalistovat . Já se tu fakt fyzicky usmívám a říkám si, že já bych mohla napsat takový autentický "román" jak to ve 3D vypadá, než se rozkryjí závoje. Ještě jednou díky s láskou Jitka F.

26.listopadu 2014

Kniha Setkání s dvojplamenem je úžasná, napřed jsem myslela, že to budou spíše "básničky", kterým se přiznám, úplně nerozumím(ale jsou krásné). Když jsem se však dopracovala ke str. 31, tak jsem tam začala nacházet samé poklady:-) Z celého srdce ti za ně děkuji. Dáša H.

25.listopadu 2014

Zuzi, jsi si jistá, že tvá kniha měla písmenka, když jsi mi před 10 dny dávala? Skoro to vypadá, že byla napsaná nějakým neviditelným inkoustem, jež se začal zviditelňovat až včera... ...nejdříve jsem si říkala: super, chápu individualizaci a bolest ze zrození, ale kdo je pak ten dvouplamen, když já jsem vším ...původně zcela celistvá ...jo ahaaa, tímto je ...no jo, ale jaká je tedy jeho funkce?...jo toto...jupí! Nevím, proč jsem měla původně po jejím přečtení takovou depresi, když kniha je ve své podstatě optimistická..poučná...s klíčem k porozumění, které přináší naději a v neposlední řadě je plná lásky a konejšivé náruče...Verča F. PS: pochopení přináší neskutečnou úlevu

24.listopadu 2014

Milá Zuzko,

nikdy jsem téma dvojplamene moc neřešila, ale tvou knihu "Setkání s dvojplamenem" jsem číst chtěla, takže jsem nijak neváhala. Říkala jsem si, že to bude příjemné čtení, ale moc se mě nebude týkat. Jak já se spletla! Jak já byla překvapená od první stránky kolik nového a užitečného tam nacházím právě sama pro sebe. V podtitulu to sice máš "cestou nalezení sebe sama", ale to víš, menší písmenka nikdo nečte :o). I když nepatřím mezi ty, kteří svůj dvojplamen hledají, je velmi užitečné si uvědomit, že s dvojplamenem je to stejné jako se vším ostatním na duchovní cestě: najdeme jej tehdy, pokud najdeme cestu k sobě!Vyloženě mě bavilo hodnotit, jak na tom jsem já sama v části na straně 44 "Charakteritika posunu přiblížení se svým vyšším aspektům."

Zuzko, a ještě něco: tvé básně jsou úžasné! Zvláště Signály v srdci si přidám ke svým oblíbeným. Knihu čtu znovu a určitě ne naposledy. Jen k meditaci "Splynutí s dvojplamenem" jsem se ještě nedostala, ale těším se 
na ni. Moc ti děkuju za všechno! Gábina K.

23. listopadu 2014

Kniha: Přečtla jsem jí hned dvakrát, abych co nejvíce pochopila... :-) Pláču také nad jejím obsahem, který mi poskytl, to co jsem nevěděla o dvoupaprsku , ale také o tom do jakých pastí jsem se dostala, když jsem udělala to co jsem vlastně vůbec udělat neměla...a jakých chyb jsem se dopustila...Děkuji mnohokrát za toto úžasné a nádherné dílo, které mi poskytlo moudrost, lásku, pravdu a provedlo mě bolestí, kterou jsem uvnitř sebe přechovávala.(I bolesti je potřeba pro nádherná poznání..) Díky tomuto Tvému průvodci nitrem a poznáním skrze bolest jsem šťastná, že jsem bohatší o další zkušenost, zažití lásky a spojení s dvoupaprskem, tudíž ještě hlubší spojení se svým nitrem se sama sebou a světlem Nejvyššího Božského Zdroje....

Meditace a poslední kapitola "Láska k sobě" je vrcholným zážitkem a nádhernou tečkou tohoto díla....A s láskou, úctou, pokorou se před Tebou skláním a mnohokrát děkuji za vše a za to, že Jsi........Simona B.

23. listopadu 2014

Kniha spustila proces, jsem v procesu, prochazim jim, ke knize se stale vracim, citim velke procisteni, odpadava docela rychle to, co uz nepotrebuji a jdu dal...je to vse rychle, zvladam pekne. Jsem rada, ze jsem do tohoto procesu vstoupila... Velmi za knihu dekuji, jeji hodnotu vnimam kazdym dnem... Ivana K.

20.listopadu 2014

Ještě jsem ti vlastně nenapsala nic o tvé opravdu nádherné knize - ještě jsem ji nedočetla, ale pomohla mi již opravdu hodně !! Zrovna dnes v noci jsem se vzbudila s pocitem, že jsem úplně opuštěná a ztracená, ale díky tvé krásné knize to trvalo tak jednu vteřinu a jakmile jsem si vzpomněla :-), tak mě zaplavila úplně úžasná vlna bezpodmínečné lásky - nádherná zkušenost !!! Moc za ni děkuji ! Uvědomila jsem si, že já jsem vlastně nikdy tento pocit ve vztahu k mužům v tomto životě nehledala, prostě jsem vždy věděla, že tam není a nemůže být . . .:-). Ivetka H.

19. listopadu 2014

Když jsem tu knihu dočetla skrze duchovni srdce, jak jsi mi radila, byla jsem zcela vyřízená...psychicky, fyzicky, duševně, energeticky...měla jsem rozbolavělý každý atom všech těl, včetně fyzickeho. Nevím, jestli jsem kdy v minulosti zažila něco tak úporného, možná ani ne...ale považuji to za dobré znamení, neb se určitě něco pohnulo...možná už to takto nikdo jiný mít nebude, možná každý žák bude mít zcela originální zážitek...

...ta kniha je skvělá už jen pro to čištění, bez ní by mi to mohlo klidně trvat ještě několik inkarnací...

...každá reakce je dobrá (pozitivní i negativní), protože jsou 2 skupiny: ti, kteří chápou a ti, kteří započali léčení, aby pochopili....Verča F.

17. listopadu 2014

Zuzi, knížku jsem dočetla a meditaci probrečela- je krásná, hodně silná a dojemná - děkuji za ní a i zato, co je v ní  - jakoby ze mě postupně něco odcházelo a dopochopila jsem, to co mám...děkujiii :-) Jana P.

(Veškerá osobní data a kontaktní údaje uvedené při objednávce zboží jsou určeny pouze pro účely obchodních aktivit majitele webových stránek Zuzany Soukupové, jež s nimi nakládá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů).

 

 

CESTA DO SVÉHO PODVĚDOMÍ

Obrázek

autor: Zuzana Soukupová

67 stran, velikost: A5, papír: křída lesklá

Své podvědomí si můžeme představit jako hluboké jezero. Na povrchu jezera je viditelné naše vědomé Já a můžeme s ním být v kontaktu, když plaveme, rybaříme či se brodíme. Jsme si částečně vědomi toho, co leží na dně jezera, ovšem děláme, že to nevidíme... Věci lehčí, jako je list či pírko, plavou na povrchu jezera, ale věci těžší, jako je třeba kámen, se potopily na samotné dno. Nicméně, i to pírko nebo list se časem potopí na dno.

Naše šťastné zkušenosti a vzpomínky jsou energií  ,,lehčí“ (vyšší frekvence), protože jsou naplněny láskou, a mohou plout na povrchu našeho vědomí. Na druhou stranu, naše nešťastné, bolestné zkušenosti a vzpomínky jsou ,,těžší“ (mají nižší frekvenci), neboť jsou naplněny strachem, smutkem, bolestí z neuskutečněných přání, zraněními... Tyto strachem naplněné vzpomínky a zkušenosti se potopí hluboko na dno jezera našeho podvědomí, naší nižší duševní sféry.  Nepotopí se samy, jsme to my, kdo je tam uloží, a to z jediného důvodu – abychom v okamžiku určité lekce netrpěli… Abychom očistili tyto své staré emoce strachu, viny, stavu bez lásky, zklamání i studu, musíme se rozhodnout vstoupit do vod svého nevědomí, abychom osvobodili ty části naší psychiky, jež zde našim dávnějším rozhodnutím uvízly.  

ukázka z meditace:

….vím, teskníš po sférách, v nichž jsi žila nebeský život, tvořila pouhou radostí a láskou… Zde na Zemi, v této sféře jsi trpěla, jelikož jsi narazila na bytosti plné strachu, jež nikdy nepoznaly hloubku a nádheru pravého Bytí, jež jsi ty znala... Nyní tě však vyzývám, abys vyšla ze svého úkrytu a svlékla si plášť strachu… ustrašenost a bojácnost, které jsi přijala od zdejších bytostí v touze jim usnadnit zření božství... Avšak ty nemáš nést jejich temnotu, jejich strach, ty máš rozsévat semínka nebeského bytí, z něhož jsi vzešla... Chtěla jsi probudit ty, co usnuli ve strachu a nevědomí... Přišla jsi rozzářit tuto část Vesmíru, a tak tedy vyjdi ze svého úkrytu, nebuď jako ti, jimž jsi přišla pomoci a ukázat Cestu! Nejprve však musíme společně očistit, odstranit nánosy strachu, které jsi do sebe nechala proniknout... a jež se snaží stravovat žár tvého světla lásky, plamene tvého srdce... Pojďme a rozžehněme jej...”

Nyní jako světelná bytost rozdmýcháváš plamen vnitřní životní jiskry  a posiluješ tak celé bytí svého pozemského Já... Přistupuješ k němu a sděluješ mu:

,,Země, na níž se pohybuješ, ač se zdá cizí či temná tvé zářivé hvězdné podstatě, obsahuje božský klenot, posvátnost, jež ji obklopuje a dokáže strávit jakoukoliv temnotu, ten nejbolestnější strach... je to Světlo záře lásky, jež je zde ukotvena a pozvedá celou část Vesmíru, v níž se nacházíš... Přivoláním tohoto klenotu, této posvátnosti záře lásky  do svého bytí, do svého podvědomí, osvobodíš vše, co kdy setrvávalo v temnotě a budeš pak moci pomáhat osvobozovat ostatní, kteří doposud tento klenot ještě ani nezahlédli…. Otevři tedy nyní bránu svého podvědomí a vpusť dovnitř tento klenot, lásku a moudrost  světla své vnitřní božské esence… ”

Nyní cítíš, jak se spojuješ s touto posvátností, která je zde v atmosféře planety Země zakotvena a která uzdravuje veškerý nesoulad, bolest, strach a pozvedá tě do zářícího světla oceánu vědomí Nejvyššího Zdroje… Toto světlo bylo zakotveno mnohými světelnými posly, tím nejbližším z nich je bytost Mistra Jeshui. Cítíš-li to tak, prostřednictvím své myšlenky se spoj s ním, ať tě vede v ukotvování lásky, moudrosti a světla do tvého podvědomí - abys osvobodil to, co dřímá v temnotě, veškeré případné stíny, elementály či jakési viditelné démůnky, kteří se snad mohli pokusit v některých obdobích tvých inkarnací v tobě přebírat otěže  vlády nad tvým životem...

A tak tedy v tomto okamžiku řekni ,,Sbohem” veškeré temnotě a prozař ji jiskřivým světlem své vnitřní božské esence.  Světlo září, prosvěcuje a rozpouští i ty nejmenší stíny ukrývající se v zapomenutých zákoutích. Pozoruj celý tento proces a vnímej, prožívej, jak se do tebe vlévá světlo lásky a ty poznáváš své božství…

Knížka ve formě manuskript  pomáhá čtenářům objasnit základní témata cesty osobně-duchovního rozvoje.  Podává základní informace o psychicko-energetických centrech – čakrách,  osobní životní energii – Kundalini, pomáhá lépe se orientovat v zákoutích svých nejasných emocí, těžkých myšlenek.  Součástí  textu jsou i  speciálně laděné meditace určené k postupnému odkrytí nevědomých částí  duše a  též k jejich projasnění.

Cena: 200 Kč

objednávky zasílejte na mailovou adresu: reikicentrumpraha@gmail.com

 

MEDITACE A AFIRMACE PRO KAŽDÝ DEN

NOVÉ ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ

manuskript: 98 stran, velikost: A5,

Malá knížečka naplněná tajemným poselstvím jemně-hmotných bytostí.. Každý den v týdnu je zasvěcen vyzařování jednoho ze sedmi kosmických paprsků, které jsou řízeny jednotlivými aspekty archandělů. Tato malá, přesto vysokými světelnými frekvencemi naplněna knížka obsahuje doporučené texty pro každodenní naladění se na příslušnou vlastnost daného archanděla. Její součástí jsou též  silné a účinné afirmace každodenních energetických ochran, afirmace na obnovení životní energie, vnitřního klidu atd.

Ukázka z manuskript:

JÁ JSEM v jednotě s kosmickou myslí. JÁ JSEM vedení prvotní lásky. JÁ JSEM klidný, když čelím zmatku.

...nechť je tvůj život, tvé následování vyšších pravidel bytí tak nenápadné, aby nikdo nezaznamenal tvé úsilí. Jinak by se se proti tobě mohla obrátit cizí vůle nebo by mohla tvá vlastní pýcha otrávit tvou cestu.....Buď bdělý, používej duchovní schopnosti a dary tak, aby byla rozšířena ....

Tištěná verze - cena: 200 Kč

Elektronická verze - Objednání mailem, úhrada předem na účet: 51-1624700237/0100 Kč 200,- (objednávejte na mailové adrese: reikicentrumpraha@gmail.com), do rubriky "zpráva pro příjemce" uveďte svoje jméno a příjmení. 

Po připsání úhrady na účet vám bude zaslána mailem ve formátu pdf.

 

 

 

 

MANUÁL CESTY LÁSKY NAPŘÍČ ČASEM aneb příslib spřízněných duší okřídlených bojovníků světla

Obrázek knihy


Autorka: Mgr. M. Soukupová
150 stran, rozměr A5, ISBN 978-80-260-6422-0

Instrukce k tomu jak číst tuto knihu:

Jistě není náhodou, že jste se setkali s touto knihou. Příběh, který je zaznamenán v následujících řádcích je sepsán nelineárně, tj. neodpovídá našemu trojrozměrnému vnímání reality. Čas a prostor se odehrávají jinak, než jsme na ně zvyklí z našeho světa 21. století. Budoucnost je závislá na změnách, které provádíme v minulosti, a tím se zakouší plná a věčná přítomnost. Tento příběh je blízký mnohým z nás, cestovatelům časem. Proto perspektiva, ze které je sepisován, je někdy z pohledu „Já“, tj. „Nás“... a někdy jako „ona“, a to proto, abychom zažili pocity a vnímání situace z více pohledů a tím se v nás probudilo, co se probudit má... Není to tedy tradiční pojetí knihy a vyžaduje rozšířené vědomí, naprosté přijetí, odložení logické mysli a nastartování vyššího vědomí. Příběh je mnohavrstevný a náš lidský rozměr vnímání rozpozná šifru, jež je v něm zakódovaná, teprve až po jeho úplném dočtení a vstřebání...

Ocitám se uprostřed moře vědomí okřídlených bojovníků a prolétá mnou množství záznamů zde obsažených, vnímám je, avšak není možné je zachytit, či si je přivlastnit. Jsou to cenná poznání, která přináší každý z nás Zdroji – informace, které spolu sdílíme a které se prolínají mezi sebou. Táži se zde, jaké další kroky máme podniknout, abychom osvobodili naše bytí i to pozemské? Co nám chybí za informace, jež nás mají osvítit a navést na správnou cestu?

Ukázky z knihy:

….Ulehám do sarkofágu z bílé hmoty – působí jako bílý mramor, je však jemný a má tělesnou teplotu. Září jemným svitem, jako živoucí dýchající bytost vyzařující příjemné hřejivé pulzování. Mé tělo v průsvitných šatech z bílého hedvábí, jakoby mě také konejšilo před cestou, která mě čeká. Ano, rozhodla jsem se, už nebudu váhat – vlastně, neváhala jsem, jen moji nejdražší teskní nad rozhodnutím, které jsem učinila. Jinak to ani nešlo a nejde. Náš svět Sirius B v galaktickém souosí s planetou Zemí je v ohrožení a prognóza mé nejdražší Anity, kněžky vědmy, je jasná – když se teď nevydáme do Atlantidy na planetě Zemi, budoucnost lidstva bude ohrožena. Projekt Amenti Atlantida, galaktického rázu, projekt napříč časem je nezbytností. Ovšem všichni moji blízcí mě varují: existence na Zemi není taková jako v našem světě.
„Sestup tvé identity do fyzického lidského těla tvé vědomí v mnohém zatemní, uzavře. Je to termín tobě neznámý, ale je to, jako bych tě teď celou spoutal a řekl ti, ať létáš. Nešlo by to. Budeš muset vyvinout obrovskou sílu ducha a nejen to, budeš muset věřit a neztrácet ze zřetele záměr, se kterým jsi tam přišla. Ačkoliv se na něj nebudeš úplně pamatovat, někde v hloubi sebe budeš cítit, co je správné a proč jsi tam, kde jsi, a co je tvým posláním. Nikdo neví, jak celý tento projekt dopadne. Duše jisker, které sestoupily do fyzických lidských těl na Zemi do období Atlantidy je mnoho, ne všechny jsou si ale vědomé, co vlastně nastane, a co bude v daleké budoucnosti s vědomím lidstva – a jak toto ovlivní zpětně celé kosmické dění. Nejvyšší Zdroj žádá, abychom nastolili rovnováhu kosmických sil v tomto vesmíru – ovšem zde se jedná  o působení a průlety časem.“

….Nalezla svůj dvoupaprsek v temné lidské zkušenosti. Jeho oči ji probudily. Nejprve se tomu bránila, bála se, že šílí... Pak ve svém nitru nacházela jasnější a nevyhnutelné důkazy jejich skutečného spojení a jednoty. Chtěla se od této skutečnosti odvracet, bála se bolesti, kterou takové uvědomění přinese. Ale jakmile nahlédla do této pravdy, síla světla a moc jejich spojení se nedala zastavit,. Věděla, že po něm toužila celý svůj život, vlastně mnoho životů, aby jej opět spatřila a probudil ji do rozpomenutí.
Pro jediný okamžik záblesku procitnutí a obnovení spojení mezi nimi, pro jedinou chvíli v nekonečnu stála všechna ta bolestná čekání a odloučení... Odloučení, jež bylo záludností temné strany, těch, kdož nesnesli jejich světlo, a těch kteří žárlili... Nevěděli však, že toto odloučení ještě více posiluje jejich spojení a schopnosti. Bylo to součást plánu – ale to jim nikdo na začátku cesty do lidské zkušenosti, neřekl. Temno je největším služebníkem Světla, a to jej právě popuzuje. Satan, jakožto největší služebník Nejvyššího Božského Zdroje, a to jej nejvíce vytáčí.
Pro jejich lidské části vědomí se zdálo odloučení jako utrpení, ale kdesi nahoře věděli, že toto vše slouží jen jako odrazový můstek k ještě větším společným světelným skokům na jiných rovinách a v jiných časových úsecích existence. A pak, jako zázrakem, se setkají i na pozemské rovině a jejich kroky budou společné, jejich působení bude ochráněné a podporované Nejvyšším Božským Zdrojem.
Nyní je ale nezbytné, aby byla silná. Musí čelit temnotě, která se ještě snaží říct své poslední slovo.
Také musí ustát tu bolest, která se valí napovrch, všechna ta duševní strádání, šrámy z minulých dob, kdy jejich spojení prohlašovali za kacířské, temné a hříšné. Bolest z období, kdy žár jejich lásky byl příliš viditelný a stal se terčem temných záludných entit, které používali své oběti, aby pošpinili a překroutili lásku, která nemá lidský rozměr – lásku, která existuje napříč časem, prostorem, nejen pozemským, ale i galaktickým... Jejich láska není závislá na lidské zkušenosti, není majetnická ani není závislostí – každý z nich je dokonalou plnou jednotkou vědomí, ale společně jsou zářivou vlnou lásky, kterou šíří do celého okolí, světa země, vesmíru, galaxie... Svým spojením vytvářejí duhový most pro hledající ... ke Zdroji... Když jsou spojeni, každičký okamžik je věčnou oslavou Stvořitele, jsou v extázi a přitom plně ve službách Stvořitele. Andělé skotačí v radosti v záplavě barev světel, jež vyzařují jako extatický ohňostroj duhy. Takovéto spojení a žár je příliš velkou Mocí – a proto jsou ve středu palby všech moci-chtivých. Jejich největší slabinou je právě jejich Moc – neboť vědí, že ačkoliv ji vlastní, nesmí ji použít pro svůj prospěch, pouze pro službu druhým. A tak se po mnoho životů ztratili a hledali... A přesto se vždy našli, i když ne vždy došlo k rozpomenutí...
Na své cestě kolem inkarnací se nabalily temné nánosy bolesti, nevědomí a lži, kterým uvěřili. Nechali se lapit do prolhané hry temných bytostí, jež si na jejich bolesti a utrpení velmi pochutnávaly – neboť trpící pár okřídlených dvoupaprsků je největší lahodou a posílením pro temnou stranu. Získávají tak jejich moc, neboť okřídlení svým utrpením překvalifikují energii lásky a její moc v síly bolesti a tím ji mohou přijmout temné strany, které ji využijí proti veškerým světelným plánům společenství okřídlených bojovníků i všech světelných okřídlených bytostí.
Nyní tu stál před ní, klidný a silný ve svém vyzařování i lásce. A čekal, trpělivě čekal, až se probudí – až pozná, kým sama je a pak, kým je on, kým jsou společně... Snažila se číst v jeho očích, tolik ji něco sdělovaly, připomínaly... Prudce otevřela závoru ve svém nitru, už se nechtěla skrývat, odvážila se bez rozmýšlení, a nechala proniknout paprsky vycházející z jeho očí do ní... Projel jí mrazivý chvějivý pocit, pak se postupně měnil v žhnoucí žár, který pronikal do všech zákoutí jejího nitra... Bylo to slastnější, než jakékoliv fyzické spojení, které kdy zažila ... Celé její nitro se rozehřívalo, ožívalo, probouzelo a tančilo radostí. Její mysl ale vůbec ničemu nerozuměla, byla nyní zcela omráčená a bez možnosti projevit se – sama jí to zakázala. Cítila, že toto je ten okamžik, na který dlouho, předlouho čekala... Jako výbuch slasti z ní vytryskla energie jejím duchovním srdcem a spojila se s jeho – v tom vnitřními smysly poznala svou skutečnou podstatu – svá Křídla! Cítila jejich propojení se Zdrojem a propojení s bytostí před ní – s jejím dvoupaprskem. Otevřela fyzické oči a jeho šibalský pohled plný uspokojení a radosti na ni mrknul a usmál se – byl šťastný, že se oba vnímají – opravdově...  Nyní zná svou skutečnou identitu, jejich podstatu, ačkoliv její mysl nemá všechny informace, které by chtěla mít.

Čekali na sebe dlouho, předlouho. …

V tištěné verzi VYPRODÁNO

Objednávky zasílejte na mailovou adresu: : mirkasou@gmail.com

Zaslání: mailem ve formátu PDF

Úhrada ve výši 250 Kč na účet: 1051564011/3030 (úhradu neposílejte předem bez předešlé vzájemné mailové korespondence)Vaše ohlasy na knihu "MANUÁL CESTY LÁSKY NAPŘÍČ ČASEM":

 

Děkuji Vám za knížku, dotkla se mé duše. Jako by jste mě znala, můj osud.....

Den než jsem knížku dostala, prožila jsem velikou radost nad poznáním, že Ježíš a Máří Magdaléna patří k sobě a prožívají krásnou lásku plnou světla. Ulevilo se mi a byla jsem ten den šťastná. Vaší knížku jsem pak na druhý den otevřela přesně na kapitole s nápisem "Tajné poselství Ježíše a Máří Magdalény...... V pátek jsem pak slyšela: "Působíte křehce, ale je ve Vás velká síla"...
Doufám, že svůj kompas nasměřuji tím správným směrem a  svou sílu správně využiji. Díky Vaší knize si lépe uvědomuji přítomnost, ono JÁ JSEM. S přáním světla a lásky ve Vašim životě. Hana M.

 

Někdy v únoru 2006 jsem si koupila knížku od Paula Coelha "Rukověť bojovníka Světla".
Zlatý Manuál od Mirky je takový aktuální upgrade, nejnovější vysokofrekvenční verze 2014 :-)

Jo, jo...aktualizace je nutné si stahovat :-), Ivana K.

 

Miri,
píši ohledně Tvé knihy Manuál cesty lásky napříč časem ....... :-) - (přenádherně výstižný název).
Miri, moc díky za krásné příběhy, jsou úžasné :-))))), hodně se v nich vidím a ocitám se i v situacích, o kterých píšeš. Musím říct, že již mnohokrát mi pomohly pochopit právě prožívanou lekci. Příběhy čtu náhodně a většinou od zadu, jak mi bylo ukázáno při křtu :-). Krásné je, že se mi dost často stává, že se vracím náhodně pořád ke stejným příběhům :-).
Musím říct, že jsem šťastná a zároveň překvapená, jak je to důležitý "Manuál" pro nás všechny. Děkuji Ti za to, že přišel v pravou chvíli :-)))))).
Pusu a velké DÍKY za vše, co pro nás děláš :-) Jana P.

 

Miri,

dekuji, za tvou pomoc nejen v podobe vydani Manualu! Kdyz jsem ho poprvy cetla, citila jsem, ze my identity nasavaji informace, ktery jsi obsahla. Ma galakticka podstata si stahovala jak mam dal postupovat, jak se propojit a svuj odkaz zabudovat. Citila jsem naplneni, ze konecne vim jak dal pokracovat.
Zasela si do me lasku. Uvedomila jsem si, ze jsem uverila iluzi sveho ega, ze Zakon lasky nema moc ve 3D a proste svou esenci lasky naprosto potlacila, aby me to prilis nebolelo a uvizla jsem. Me vyssi identity se ode me 'odklonily' a ja se norila hloub a hloub ve sve iluzi. Jak jsem cetla jednotlivy slova v manualu znovu se ve mne rozhorela vira v lasku i silu svetla zde na Zemi skrz tvou viru, ze jsi nezapomnela. Esence lasky z tebe primo sala a radost z byti... Rozpinas se ve sve lasce a ja k tobe a k Zuzce citim hlubokou lasku a vdek... Predavam info svym vyssim identitam, ze Zeme neni ztracena, ze je ted treba spojit vsechnu silu a vyzarit svou podstatu...zabojovat...
Co se tyka tematu dvoupaprsku, tak nevim proc, ale je to pro me neprobadany a utopisticky tema. Nikdy jsem ho nehledala a rikala si, ze je to spis pro snilky, jsem 'bojovnik a nemam cas se zdrzovat zbytecnyma cintama o lasce' a vida ctu, ze se aspekt bojovnika ma obohatit o jemnejsi aspekty, ze v tom je nase sila. Vira v lasku ve mne postupne skrz zdejsi a mimo zdejsi zkusenost vyprchala a zahalila me beznadej. Uvedomila jsem si, proc na me vzdy tva pritomnost tak silne pusobila a pusobi, nac ty velky cistky myho ega...protoze predstavujes to co ja hluboce miluji a nenavidim, Lasku. Ted ale citim zase teplo a postupne rozsvecujici se lasku v mem nitru. Dekuji, Lyranko, za tvou silu lasky! Ja i my vyssi identity jdeme do boje, silu lasky Zdroje zabudujeme i na Zemi. Míša

Mirko,
chtěla bych Vám moc poděkovat za knihu "Manuál cesty lásky napříč časem". Bývaly doby, kdy jsem toho přečetla docela dost, teď už si hodně vybírám, ale když jsem narazila na ukázku z Vaší nové knihy , bylo mi jasné, že je to prostě "MOJE kniha" a že ji "musím mít"!Hned jsem si ji objednala, dorazila v pondělí a ještě ten den jsem ji přečetla.
Zasáhla mně hodně hluboko, ty věci mi byly tak blízké. Mám v sobě takovou vzpomínku: Sedím se s svým dvoupaprskem někde v jakési „učebně“ na Plejádách a jsme připravováni na misi tady na Zemi. Vyprávějí nám jaký bude cíl naší výpravy a rozebíráme si různé úkoly. Hlásíme se . Následující úkol je dost obtížný, dlouho se nikdo nehlásí, až můj protějšek zvedne ruku. Nenápadně ho kopu pod stolem do nohy a po pravdě se mi do toho vůbec nechce. Vím, že to bude moc těžké a že ho v tom samozřejmě nemůžu nechat samotného .Tak jsme tady. Už jsme se fyzicky potkali, ale nejsme spolu. Je to o trpělivosti, víře, odpuštění, lásce k sobě.... Ze shora mi ještě pořád chodí pokyny: “Nech ho být, ještě musí sám!“ Zatím…Věřím, že budeme spolu i tady a že to vše má nějaký smysl. S láskou Ata

Už ve výstižném názvu knihy MANUÁL  je sděleno, co se skrývá uvnitř ZLATÉ knihy. Najdete tam odpovědi na své nezodpovězené otázky, pochopíte proč jste tady a teď. Že není se čeho s bezpodmínečnou láskou a pokorou bát. Všem přeji stejný  hluboký zážitek při čtení této kniky, jako byl ten můj. A vím, že po přečtení pochopíte, že pokaždé,  když budete trochu tápat, v této knize najdete odpovědi. S láskou Jitka F.

Ahoj Miri, dnes jsem docetla tvou knizku Manual cesty lasky napric casem. Cetla jsem ji na 3x. Zuzka rikala, ze mame opatrne, ale neslo to jinak. Plne jsem se do ni polozila a zazivala jednu meditaci za druhou!
Prvni usek cetby se dotkl zejmena meho zapomenuteho ja i v jinych casoprostorech, jakoz i zminovane Atlantide. Zacala jsem lepe chapat sjednoceni minulosti, budoucnosi a NYNI. Po precteni teto casti jsem citila  nevysvetlitelny smutek meho ztraceho, zapomenuteho Ja kdesi v minulosti, budoucnosti ci pritomnosti...?
Druha cast cteni byla venovana dvoupaprsku. Drive jsem o nem vice nepremyslela, nemyslela a ani nehledala. Ted jsem pocitila  lasku nejen k a od Nejvyssiho Zdroje, ale prave i niterne ke svemu dvojpaprsku. Na urcite urovni jsem pochopila planouci lasku mezi nimi. A nahle jsem si vzpomnela, ze jsem se s nim setkala?! Predtim me to ani nenapadlo. Prisel nebo-li spis priletel ke mne "vrtulnikem" do meho snu. Dival se mi vzprima do oci a ano mela jsem strach, ale jakoby on o me vedel vice.  Vystoupila ze me vira...vira v lasku. Stacilo nam spolu jen byt a tesit se jeden z druheho...
Po dnesnim tretim cteni a docteni jsem vzbudila Silu a Viru v pokracovani na nasi dalsi stezce spolecnych bojovniku svetla. Jak dulezite je Kym Jsme a nase vzajemne spojeni...
Miri, moc ti dekuji za tuto nadhernou a obohacujici knizku. Myslim, ze kazdy  vni najde to Sve Poznani, Cestu, Pravdu a Lasku...U me se stane napr. v obdobi temna manualem cesty lasky napric casem. Zuzka R. 

Krásný den, knížka mi již přišla. Když jsem otevírala obálku, ani jsem nedýchala...zlatá barva mne naprosto omráčila, cítila jsem neuvěřitelné pocity jen u jejího vybalování. První stránky, věnování...náhodně jsem listovala a to co jsem přitom všem prožívala...nevyjádřitelné slovy. Jako kdybych někomu diktovala svůj vlastní prožitek, to co cítím, mám v sobě, co jsem prožila, prožívám, co v hloubi duše vím...
Ne náhodou mne již úryvek z ní na stránkách Cesta duše naprosto odzbrojil a věděla jsem, že tuhle knihu prostě musím číst a mít ji. Děkuji, děkuji, děkuji...i za to že vím, že prožívám něco, co nelze slovy popsat a není to jen můj výmysl nebo snad pocit, že bych nebyla normální :) Kateřina

1. Fascinuje mne ta univerzálnost...individualita v jednotě a celistvosti...téměř každý příběh jakoby byl můj a zároveň nás všech.

2. Skrze jednotlivé příběhy jsem lépe pochopila svou minulost, přítomnost i budoucnost, svou misi, své karmické lekce, sounáležitost s ostatními a nutnost i důležitost vyladění těch energii mezi námi, které drhnou.

3. Dostala jsem mnoho odpovědí a našla mnoho zapomenutých či ještě nepoznanýchčástí sebe sama.

4. V jednom okamžiku jsem mela opravdu hluboký a velmi intenzivní vhled do nereálné reality na Zemi a plně jsem pocítila iluzi, zde se vyskytující, ažjsem si v údivu řekla: "To snad ani není možné..."

5. Také jsem více pochopila praktiky a systém FM a svým způsobem beznaděj mých identit, které v něm uvízly a skrze které se mne snaží ovládnout při sebemenší příležitosti, kterou mu poskytnu a také jsem si uvědomila, jak důležité je tyto uvízlé identity uzdravit a ty, které uzdravit již nelze, tak alespoň ovládnout.

6. Objevila jsem v sobě novou hloubku síly a touhy jít dál, seč se to vše může tvářit jako neverending story.

7. Tento Manuál má stejnou schopnost jako Hovory o Já Jsem..poprosíš sve kristovské duchovní průvodce o otevření na té nejvhodnější stránce pro tento okamžik a dostaneš odpověď, kterou potřebuješ. Díky těmto příběhům jsem pronikla do hloubky lásky jako takové, do její bezpodmínečnosti, do její intenzity, uvědomila si její důležitost a nezbytnost v každodenní činnosti, ale také jsem pochopila její nezdolnost a schopnost se rozpínat navzdory všem překážkám a také to, že jen my jsme regulátoři kohoutku intenzity jejího proudu v nás a z nás a že je možné se stát fontánou bezpodmínečné lásky, na kterou je veškeré temno krátké, pokud budeme doopravdy chtít...láska je naše podstata a pokud se k této podstatě dokážeme vrátit, budme opět tím, kým jsme .. Já Jsem v plné nádheře a Mise Země bude dokonána a my splyneme se všemi svými vyššími identitami včetně svého dvoupaprsku. Verča F.

 

 

Obrázek knihy

„VZTAHY NA CESTĚ OSOBNĚ-DUCHOVNÍHO ROZVOJE“

(manuskripta v knižní podobě)

autorka: Zuzana Soukupová

A5, obálka lesklá barevná, počet stran: 85

Se vztahy se v různých obměnách  setkáváme již  od narození -  máme kolem sebe rodinu, přátele, chodíme do školy či práce. Vztahy pro nás mohou být zdrojem radosti i smutku... Většinou jsme navíc ovšem též obklopeni očekáváními a měřítky ohledně toho, jak bychom se měli chovat a co bychom měli říkat, a každé z těchto očekávání, pokud se s ním příliš ztotožníme, omezuje naši svobodu být tím, kým  skutečně jsme.

Během osobně-duchovního rozvoje dochází ke vzniku obtíží ve vztazích velmi často – je to způsobeno rozdílem v energetické rovině  vnímání – jakož i rozdílným měřítkem tzv. hodnot ve vztazích. Ti, kteří se vydali na osobně -duchovní cestu, za nalezením sebe sama, většinou potřebují určitý prostor k tomu, aby nahlédli do svého nitra, často vyhledávají samotu, v níž se snaží najít, poznat a pochopit své Já ve vší celistvosti. Partneři těchto osob se nezřídka cítí být ohroženi touto činností svých protějšků zajímajících se o osobně-duchovní rozvoj-  jejich partner stále méně sdílí jejich ,,hodnoty” a není výjimkou, že se též odmítá podřizovat očekáváním a představám svého partnera, včetně těch, které se týkají možnosti jeho vlastního nastoupení cesty za poznáním. Což může vést k rozporům ve vztahu, ke zklamání nebo  pocitu osamělosti...

Je-li však pro nás něco velmi důležité, jsme ochotni kvůli tomu mnohé riskovat -  zklamání, ztrátu, odmítnutí, nesouhlas, nepohodlí či dokonce posměch okolí. Například v oblasti vztahů máme mnoho příležitostí přiměřeně riskovat kvůli hodnotám, jež zastáváme právě v kontextu toho, jak by vztahy měly nebo mohly vypadat a jak chceme my sami v jejich rámci existovat. Cesta, jež je nám dána, je manéží našeho života. Zahrnuje ty, s nimiž se setkáváme, ty, s nimiž žijeme, ty, které milujeme, a ty, s nimiž máme jen krátký kontakt.

Jestliže se ztotožňujeme s rolemi, které hrajeme z nesmyslného důvodu, že je musíme hrát, omezujeme tím svou užitečnost pro nekonečné vědomí Nejvyššího Zdroje  i jeho tvorbu, nejsme tedy skutečně vyjádřením toho, kým jsme. Ano, nejsme „sami sebou“. A navíc - díky svému vlivu na ostatní omezujeme také jejich schopnost být tím, kým skutečně jsou. Pokud se naopak osvobodíme a staneme se sami sebou, osvobozujeme tím taktéž ostatní…

Vyprodáno

Možnost zakoupení ve formátu PDF, zaslání mailem, cena: 200 Kč

 

 

 

Obrázek knihy

„NOVÉ SVĚTELNÉ TĚLO“

(manuskripta v knižní podobě)

autorka: Zuzana Soukupová

velikost A5,  počet stran: 78, barevná obálka, papír: křída lesklá

To, co nazýváme energetické pole či aura, kterou vlastní každá lidská bytost, je aspektem světelného těla – avšak nikoliv celým světelným tělem. ,,Aura” byl, obecně řečeno,  termín používaný k popisu energetického pole obklopujícího jednotlivce a přenášejícího proudy odpovídající vlastnostem myšlenek, emocí a vyššího vědomí, jež tyto lidské bytosti mají. Světelné tělo naopak zahrnuje  nejen aurické či energetické pole, ale též tělo fyzické včetně jeho  buněčné struktury každého orgánu, molekul každé fyzické buňky, atomů každé molekuly, elektronů a subatomických částic každého atomu.

Mnozí z nás, kteří se nacházejí  na cestě osobně-duchovního rozvoje si proces přeměny světelného těla neuvědomují. Můžeme cítit, že nám touha našeho srdce velí, abychom se více přiblížili ke své vnitřní  božské esenci prostřednictvím silného niterného pocitu během meditace či duchovně-energetického cvičení,  nebo též  hlubokou touhou po celkovém uzdravení, avšak neočekáváme, že by se mohla změnit celá naše fyzická, energetická a buněčná struktura.

Pravdou však je, že energetické změny se nyní dějí všem lidem na Zemi, ač si to většina z nich neuvědomuje. U lidí, kteří se aktivně věnují osobně-duchovnímu rozvoji, probíhá tento postup  transformace světelného těla  silněji a může dokonce vyvolávat potřebu změn ve způsobu života.

Světelné tělo každého člověka je jedinečné a je konstruováno tak, aby dokonale naplnilo specifický záměr určité duše.  V závislosti na práci, pro niž se duše  jednotlivce před narozením  rozhodla, může být  postup  přeměny světelného těla více nebo méně ovlivněn novými a vyššími frekvencemi energií vstupujícími v současnosti do atmosféry Země.

Někteří lidé si všímají spíše postupnějších změn ve svém těle a vědomí, zatímco jiní procházejí dramatickým procesem opětovného sladění, které vyvolávají výrazné změny světelného těla.  Jakmile fyzické tělo začíná přijímat větší množství vyšších energií, začínají se pročišťovat a odstraňovat staré a nashromážděné pozůstatky na úrovni emocionální, fyzické a energetické.

Cesta k  pročištění  podporuje přeměnu  fyzických, mentálních a emocionálních aspektů každého člověka  i všeho ztělesněného života,  do stavu rezonance s vyššími  frekvencemi energie.  V té míře, v jaké je tohoto dosaženo, pak vtělené Já, včetně fyzické formy, již nefunguje tak, jak to dělávalo dříve. Namísto toho funguje jako vozítko či nosič pro vlastnosti výše-dimenzionální energie  a je schopno tyto vlastnosti na všech úrovních vyzařovat.

Uvolněním starších a hustších energií z těla, mysli a energetického pole se otevírá v těle a vědomí více prostoru pro příjem větší množství energie. U někoho probíhá proces pročištění jako průběžná zkušenost, kdy světlo uvolňuje staré energie, které se vynořují do našeho vědomí a uvědomění. Ucítíme minulou bolest, protože to je součástí očisty, a po jejím propuštění již vnímáme nový prostor, novou energii, nový život. Tyto vlny se střídají a postupně přicházejí méně často a my máme stále lepší přístup k světelným informacím potřebným pro vzestup našeho vědomí a k nalezení vnitřního klidu.

Procházíme procesem pročištění a naše těla se začnou měnit. Někdo si změn sotva všimne, protože existují na jemně-hmotných úrovních vědomí. Jiní si všimnou podstatně výraznějších změn, které si vyžádají okamžité přizpůsobení každodenního života.

Úkol stát se vědomým a prohloubit své uvědomění si sebe sama má dnes obrovskou důležitost. Věnovat pozornost svému vnitřnímu stavu bylo vždy součástí duchovního života, ale v zesílených energiích, jež ovlivňují  v současnosti život na fyzické úrovni, je ještě důležitější znát sebe sama, být si vědomi svých pocitů a energií, jež námi protékají, a nechat si dostatek času k integraci těchto energií, které jsou vyvolány přítomností silnějšího světla.

Informace uvedené v této knížce mají pomoci čtenářům orientovat se více v událostech či pocitech, které zažívají během své osobní cesty duchovně-energetického rozvoje. Zahrnuje jak obecné informace o rozvoji jemně-hmotného energetického pole, jednotlivých stupních, jimiž během duchovně-energetického rozvoje jedinec prochází, ale též informace potřebné k začlenění zdravého fyzického těla do celkového aspektu tzv. světelného pole jednotlivce. Knížka je určena jak pro začátečníky, tak  pro osoby nacházející se již na cestě duchovně-energetického rozvoje.

Vyprodáno

Možnost zakoupení ve formátu PDF, zaslání mailem, cena: 200 Kč

 

 

Obrázek knihy

MAGENTA A HRY KOSMICKÝCH SIL

Mgr. MIROSLAVA SOUKUPOVÁ

Příběh ženy, jež procitá z temného nevědomí ke skutečné podstatě svého bytí. Přesto opouští sféry Ráje, aby pronikla kolem znovuzrození, které jí umožní vyhledat jejího Milovaného a pomoci mu, stejně jako dalším, jež uvízli v zapomnění. Je to příběh putování duše od temnoty ke světlu, od nevědomí k vědomí, od strachu k lásce, od samoty ke Splynutí - cesta za hlubokým poznáním her a soubojů světla a temnoty, sil řídících naše osudy, cesta, po níž mnozí z nás jdou... jen zapomněli...

Síly světla a temnoty ovlivňují každého z nás - a naši cestu. Mnoho duší sem sestoupilo, aby nalezlo své ztracené části (ať již identity či  své Milované.... ), ale pod tíhou zdejších hutných sfér zapomněly, co sem vlastně přišly vykonat, jaký je jejich původní záměr. Zapomněly na tento souboj protikladných sil světla/temnoty  či na jejich existenci jako takovou ... stejně jako na to, že je musí přesáhnout a osvobodit sebe a své Milované....

Tato knížka je věnována těm, kteří setrvávají v temnotě svého nevědomí a teprve pod tíhou této své “kukly” začínají pomalu věřit v existenci světla poznání, a tím i svobody. Ale také těm, kteří si již uvědomili svou skutečnou motýlí podstatu, k posílení při jejich letu - neboť nikdy nejsou sami... 

Každý snad někdy zažil střet temnoty a světla... uvnitř i vně své bytosti - v podobě vědomí a nevědomí, dobra a zla, svobody a spoutanosti. Tato knížka je především věnována všem, jež se chtějí osvobodit ze soubojů světla a temnoty...

Úryvek z knihy:

            (...) Něžný puls života pouště obklopuje vyhnanství mé duše, mé tělo utýrané bolestným prožitkem zklamání... a já vlaji, vznáším se jako chmýří odkvetlých květů, jako prach, jenž zbyl po živé bytosti. Hyeny mi dělají společnost, jsou přátelskými dušemi oproti tomu, s nímž se měl můj osud naplnit. Mé nitro je roztrhané silami skrytými za oponou bran mezi dimenzemi... Trmácím se pouští dál, oddávám jí své bytí, otevírám rány ve svém nitru. Ó, jak mateřskou milující péči dává mi... Sladká prázdnoto, jež jsi Vším... ty, nespatřitelná fyzickým zrakem, nevnímatelná, skrytá Matko-Otče, uzdravte mou duši, dejte mi sílu jít dál... Naplňte mne svou moudrostí, ať spatřím záměr Boží s mým proudem života... Prodchněte mne láskou, nechť úkol mého života zde je naplněn... Padám do mdlob z pouštního horka - či snad již opouštím tuto fyzickou schránku, jež byla nástrojem mé duši?
            V dáli se vynořují lvi, míří ke mně svým půvabným, vznešeným krokem. Sluncem rozpálená poušť proniká žárem písečných plamenů mou kůží, mé nitro je zcela odevzdáno tomu vše-naplňujícímu Jednomu. Má omámená mysl snad naposledy přehrává scénu právě uplynulých dramat zdejšího života. (...)

            (...) Začala se mne zmocňovat temnota, škrtila mé niterné bytí, snažila se polknout, pohltit mou duši stíny svých mocných chapadel, pařátů stvůr fyzickým zrakem nespatřitelných. Ach... ta bolest byla neúnosná. Jeho slova zazněla ještě ostřeji... milostné svatební zrcadlo roztříštěné na statisíce nejostřejších střípků skla zabodávajících se okamžitě do každého citlivého místečka v mém nitru. ,,I Ty jsi porušila Zákon! Nyní jsi vyhnancem, opusť tuto Zemi, jež je mou... Jen poušť bude ti teď domovem a divoké šelmy  tvými přáteli... Jsi zatracena, vinna neuposlechnutím Zákonů. Tělo tvé dcery bude předhozeno šelmám před lidem, jako důkaz trestu za neuposlechnutí. Ani jedna z vás nebyla hodna té cti být se mnou spojena. Neobstály jste, zradily jste mne i náš lid... Zrada musí být potrestána.” Pak se jen odvrátil a mé bezduché tělo nechal odvláčet strážemi za brány dvora, do hluboké pouště.
            A nyní tu ležím, oddávám se svému osudu. Nezbyla ve mně ani kapka naděje... vše je vyprahlé, pusté... žhne a pálí jako poušť, jež mne nyní obklopuje. Prodchnuta bolestí z hlubokého zklamání otevírám se přijetí těchto mučivých pocitů… Již nemám sil ti čelit... Vezmi si mne... Ty, který chceš pohltit mé světlo. Již ve mně snad není ani jiskry. Ale vezmi si, co chceš... poddávám se propasti, do níž padám. Mé tělo chvěje se, omdlívá a opět se probírá do této temnoty bytí.
            Zblízka mne pozoruje silný pohled lvích očí... hledí na mne, jako by mne chtěly naplnit silou... Ale proč?? ,,Sežerte mé bezduché tělo, nasyťte se...!!!” prosím je. Obklopují mne, krouží, jako mocní strážci mého těla... Více se však nepřiblíží... Cítí snad, že by je polknutí mého těla mohlo otrávit? Cítí jed, který mne naplnil... jed temných šípů ze srdce mého milovaného... jed bolesti, utrpení, ztráty všeho, co bylo smyslem mých dnů... ,,Vezměte si mne, roztrhejte mé tělo, ušetřete mne bolesti mé duše!” šeptám, prosím je jako v modlitbě.
            Jejich majestátní těla však kolem mne krouží, dál a dál. Pak se zastaví a jejich pohled do mne proniká, sděluje mi něco vyššího. Tuší, že můj osud zde nekončí. Temnota nemůže pohltit světlo uvnitř mne. Nemůže převzít vládu nad jednou z nejdůležitějších zemí světa. ,,Ale ne! Já skutečně nemohu dál! Krásné šelmy, ušetřete mne tohoto mučení, umrtvěte mé tělo!” Šelmy však pokračují v posvátném rituálu, v hypnotickém tanci záhadných pohledů a tajemných, plynulých pohybů... A já usínám, abych se - snad - probudila do jiného světa. Poddávám se.... Již ve mně nezbylo nic. I pocit utrpení, jenž zůstal po útoku temných šípů, se stává tupou bolestí nicoty a prázdnoty. 
            Všechny hranice rozlišení mizí. Jsem omámena vznešenou přítomností divokých šelem... Mizí všechny pojmy, má mysl proniká za hranice slov a myšlenek. Ó ano, přece jen JÁ JSEM, jsem ničím a vším, jsem mučivou bolestí i blaženou všeobjímající láskou a radostí... ztrácejí se svírající okovy všeho pozemského, jež mne držely v zajetí jako vězně, jenž se sám zavřel za mříže žaláře. Byla jsem příliš spoutána omezeními své mysli, i přes všechny své vyšší nadsmyslové schopnosti jsem byla otrokem vyšších mocí. Nebyla jsem ale dostatečně bdělá, abych odhalila past, jež se na nás chystala. Příliš zahleděná do své panovnické moci, vyšších schopností a šířícího se úspěchu, přestala jsem vnímat niternou Pravdu. Jak záludná jsou napojení temných bytostí na naše slabosti. Chvilka nepozornosti, okamžiky stanou se dlouhými obdobími a duše je lapena do jejich hry. Stává se pouhou loutkou, nástrojem k dosažení jejich cíle - získat moc a zabránit vzestupu, udržovat temnotu v myslích i životech lidí na této planetě.
            Usínám pod tíhou bolesti, ale přitom se právě nyní... až nyní... probouzím do hlubšího pochopení. Naposledy otevírám oči. Střetávají se s těmi lvími, jež mi sdělují, že můj osud teprve bude naplněn, má cesta ještě neskončila... (...)


Autorka: Mgr. M. Soukupová
160 stran, rozměr A5, ISBN 978-80-254-8636-8

objednávky: mirkasou@gmail.com

Cena, úhrada na účet č 1051564011/3030.: 200 Kč + 50 Kč poštovné a balné

 

 

 

Kniha “Zasvěcení ve Velké Pyramidě“ - Earlyne Chaney

Obrázek knihy

EARLYNE CHANEY...

Autorka této knihy je velmi věrohodnou vypravěčkou pravdivých příběhů. Od roku 1951, kdy se podílela na založení Astara (duchovní a vzdělávací neziskové organizace), získala její díla mezinárodní uznání mezi nejlepšími mystickými a metafyzickými spisy.

Astara: Kniha života (Astara's Book of Life), první práce E. Chaney je řadou více než 150 lekcí ohledně mystického života a všech jeho aspektů. Kniha Vzpomínky, autobiografie mystika je opakovaně vydávána od roku 1974. Další její knihy rozšířené ve světě jsou: Za Zítřkem (Beyond Tomorrow), Odhalení věcí příštích (Revelation of Things to come), Tajemství z Mt. Shasta (Secrets from Mt.Shasta), Kniha nových začátků (Book of Beginning Again) a Kundalini a třetí oko (Kundalini and the Third Eye).

Kromě spisovatelské činnosti byla Earlyne Chaney též učitelkou a léčitelkou. Její semináře a videokazety o procesu smrti a umírání, o tom, co se odehrává, když přejdete na druhou stranu, byly průkopnickými prezentacemi tohoto fascinujícího tématu.

Předmluva překladatele

Touto knihou se odhaluje skrytá tvář dávných věků, poselství zanechané dávnými civilizacemi, poukazující na mystérium Existence... Okamžik, v němž tato kniha přichází, není zdaleka "náhodou", a každou duši - jež touží uzřít světlo pravdy a poznat niterné tajemství svého vlastního Bytí - povede do oblastí jí dříve zatajených, nepochopených a neznámých...

Působení následujících řádků na váš život může být nečekané až zvláštní. Avšak nastává doba změn a odstranění závojů, jež nám zabraňovaly poznat naši skutečnou podstatu a pravdivé směřování - musí nastat nejprve v každé duši, a pak v celém spektru lidstva. Můžeme spatřit pravou tvář sebe samých i tvář Existence... Cesta k tomu vedoucí je niterná, čato i bolestná z důvodu odstraňování iluzí vytvořených jak námi, tak i těmi, kteří si nepřejí, abychom poznali Pravdu...

Slovo může být mocným klíčem k otevření brány v nás... může v nás vyvolat dávné vzpomínky či přesně poukázat na to, před čím se v sobě ve strachu ukrýváme... Pokud se řádkům této knihy otevřete, necháte slova znít a hrát jako mystickou melodii, rozvibrovávající to dávno zapomenuté ve vás, přenese vás do okamžiků pradávných dob, které úzce souvisejí s vaším současným životem... a pochopíte, kým jste a proč jste zde... Melodie těchto slov vám bude osvobozujícím tancem z pout vašich mylných představ, jež vás svazovaly a držely ve stavu otroka vlastních stínů...

Nastal čas, kdy Mystéria vycházejí z úkrytu zapomnění, boří báje a pověry vytvořené nechápajícím a zatemněným vědomím.... Nastává čas, kdy duše a lidstvo spatří Pravdu, jež přichází, aby přinesla Světlo do Života každého z nás a nastolila nový Řád na tomto světě - Řád v souladu s kosmickými zákony...

Nechť je vaše putování za Světlem provázeno Láskou k Existenci, neboť jen Láska je cestou i jejím cílem ve spatření Pravdy... Temnota je absencí Světla - a tak se nebojte a nechte do sebe proniknout zářivé paprsky, ať vás naplní hlubokým cítěním Života, v němž je vše Jedním...

Mgr. Miroslava Soukupová

Úryvky z knihy

“Pak, prohlížejíc dlouhý průchod, mi Anubis připomněl, že mířím k fialové Arše, která se může stát mou hrobkou - a vskutku dvojitá klenba vstupu do Šachty se jevila jako náhrobní kámen hrobu, symbolizující bod, za nímž se smrtelný zrak zavřel vůči vnějšímu světu a otevřel se mystériím neviditelného světa na druhé straně hrobky. Zírajíc do temného šera, viděla jsem děsivý, hrobu podobný průchod, jenž směřoval prudce dolů do temných hlubin “podzemního světa“.

Anubis mi připomněl, že stejně jako zesnulý, až sejdu dolů do hlubin Ohnivého očistce, přijdu do světla nesmrtelnosti - tak jako slunce zapadá a vychází v plné záři nad čekající svět. Mluvil o zkušenostech, které mne čekají, jakmile se poslední paprsek světla skryje před mým zrakem. Musela jsem si pamatovat Slovo Moci, heslo, neboť mě čekalo ještě mnoho zkoušek před tím, než přejdu práh, za nímž je cesta vzestupu. Doutnající pochodeň, již Anubis rozsvítil, vytvářela hrozivé stíny, zatímco mne varoval, že přiblížím-li se k Šachtě, musím být připravena na setkání se záznamem svých minulých skutků - zda jsem ve své snaze o vykonání dobrých skutků během svého života na Zemi uspěla či nikoliv. (...)“

Ale v hlubinách tvého podvědomí stále žijí myšlenkové vzory, které jsi ještě nezničila a tvé konečné zasvěcení nemůže být uskutečněno, dokud se nesetkáš s těmito myšlenkovými formami, stvořeními, které sis sama vytvořila, tato stvoření sídlící na prahu mezi tímto světem a tím dalším. Mohou být zničena pouze na úrovni jejich vlastní existence v nejhlubších hlubinách tvé duše.

Musíš sejít dolů do hlubin svého vnitřního já, setkat se s nimi a zvítězit nad nimi. Musíš je přivést do svého vědomého uvědomění a vidět je jako onu část sebe samotné, jež musí být zničena předtím, než můžeš „spatřit Boha“. Pouze tehdy, až budou tyto myšlenkové formy zničeny, budeš moci vstoupit do Komory znovuzrození a obnovit se. Pouze tehdy, až je pokoříš, můžeš být plně osvobozena - neboť to jsou otisky tvé nejslabší karmy, myšlenkové formy tvého nižšího bytí. Toto jsou „hrubé kovy“ Mystérií.(...)

Ale vnitřní cesta zahrnuje velké riziko. Stvoření sídlící na prahu tě mohou přemoci skrze strach či tě mohou přesvědčit, abys opustila svou vybranou cestu a zůstala na své současné úrovni - což je to nejlepší pro ně, aby mohla pokračovat ve své existenci. Jsou pouze myšlenkovými formami, ale mají svou vlastní destruktivní moc.

Nyní, když jsem tě plně varoval, cítíš stále, že jsi připravena čelit zodpovědnosti osvobození a světla? (...)“

“Nyní, při mém pobytu mimo fyzické tělo, se mužské a ženské aspekty spojily a já se stala ve svém vědomí androgenní. Nebesa se otevřela a slyšela jsem příval melodie sfér. Letěla jsem k výšinám ráje na křídlech podobných těm náležijícím božskému jestřábu Horovi. Svou silou stvořitele jsem rozsvěcela hvězdy, jež jsem míjela. Svým otevřeným duchovním zrakem jsem viděla nebeská sídla uvnitř neměnné blaženosti a míru světelné klenby.

Náhle jsem se rozpomněla na učení, že člověk je složen ze dvou bytostí - Vyššího Já a nižšího já. Vstoupila jsem do Komory znovuzrození a byla mi ukázána pravá podstata mé božské přirozenosti - to světelné Já Vyššího Já, božské vyzařování Já, které, když bylo inkarnováno, bylo jeho pouhým stínem.

Bylo mi dáno na výběr: zůstat na vyšších duchovních rovinách jako zářící duše, zažívající všechna požehnání a blaženost nebeského života, či opustit tento ráj a vrátit se do fyzického těla, jež spí v transu dole v jeskyni. Pokušení bylo velké! Jak má duše toužila zůstat tam Nahoře. Jak snadné by jen bylo nechat zemřít ono spící já dole Zemi. (...)“

“Všemocný a Věčný architekte univerza, do tvého opatrovnictví svěřujeme jejího ducha.“

Ale chlad žulového sarkofágu se rozpouštěl v nejjemnějších obláčcích, v zářícím bílém ohni, jenž byl chladný i horký zároveň, v pulzujících polštářích jemného zlatého světla. Cítila jsem životní sílu vycházející z mého těla a proudící vzhůru, ven temenem mé hlavy. S jejím odchodem se všechny mé svaly staly strnulými a těžkými a začaly prochládat. Stoupající chlad se plížil od mých chodidel k obličeji jako vlny ledových proudů. Pak přišlo teplo, které se zaplétalo do zimy jako pomalu klouzající had na sněhu.

Jak se chlad s teplem mísily a plížily vzhůru, cítila jsem, jak se vytrácejí všechny mé fyzické smysly a vjemy. Jak ztuhlé, strnulé bylo mé tělo, zcela paralyzované, zatímco se má mysl propadla do prázdnoty. Už jsem neviděla. Thoth a další postavy v malé komoře se rozplynuly. Pronikavý zpěv hlubokých hlasů nejprve sílil a pak klesal do vzdálených tónů jako v daleké mlze. Svou nepopsatelnou esencí se mne zmocnila intenzivní vůně nesoucí se mlhou.

Všechny mé smysly proudily dovnitř, aby se zaměřily na bod světla někde hluboko uvnitř mého vědomí - a mé vědomí vířilo v úzkém, vzhůru směřujícím paprsku neurčitého vědomí proudícího ven a ven a ven... Mé vědomí se vypařovalo, točíce se jako pomalu se pohybující spirála mizícího kouře. Už jsem nebyla schopna cítit, ani vidět, ani slyšet - a přece jsem vše věděla. A tak jsem si byla vědoma, že jsem nepřestala existovat. Byla jsem někde tam, proudila jsem nahoru v bezdechém vakuu.

A pak, jako džin, který unikne z lampy, jsem stoupala jako pára, vznášela jsem se jako mlhavý přízrak prostorem, vznášela jsem se jako pták nad svým nehybným tělem. Lehká jako vzduch, v éterické podobě, jsem poletovala v něžném záření. Odněkud na mne dopadaly paprsky jako pomalé doteky letního svitu. Forma, kterou jsem měla, byla naplněna vznosnou a povznášející silou.

Náhle jsem si uvědomovala, že to, co kolem mne zářilo, byl skutečný Knut, éterický Chrám světla, přesahující velkou kamennou pyramidu Země. (...)

Toto bylo Čisté světlo nekonečna a já splynula s jeho srdcem. Náhle jsem už nebyla já. Vypařila jsem se do zářivé mlhy. Vše, co zůstalo, byla má mysl, mé vědomí, mé vědění. A přesto jsem věděla vše. Všechna má intuitivní vnímání pronikla nejvzdálenější kouty kosmu. Můj zrychlený zrak pochopil smysl a měření každého hvězdného zákona. A pak jsem poznala zlatý žár LÁSKY - lásky daleko přesahující pochopení, obklopující a vstřebávající mne do sebe, pozvedávající mne daleko za dosah chápání lidských hloubek - dál a dál. A já se tam vznášela na věčnost v nevysvětlitelné blaženosti... (...)

“I v tomto okamžiku sladkého opětovného setkání zůstával stále mým Učitelem, mým průvodcem.

Jeho silná ruka pevně uchopila mou, aby mne vedla kupředu a vzhůru, ohlédla jsem se zpět na své tělo klidně ležící v sarkofágu - ubohý obal mé bytosti. Mezi mnou a nezřetelným fyzickým tělem dole v sarkofágu byla natažena tenká, stříbřitě fosforeskující nit éterického světla.

Mé projasněné vnímání, ještě oslněné oslepující září Čistého světla a naplněné úctou pociťovanou v blízkosti Bílého rytíře, rozpoznalo skrytou lásku, jež sídlila na trůnu, k němuž jsme se nyní blížili. Já ne jako cizinec, ale jako princezna vracející se k nejvyšší poctě božského dvora. A zde před trůnem, v celé své slávě a záři, stála Královna, jež nemá sobě rovna - čekající... (...)

Bylo zde ještě jedno tajemství, jemuž se musím naučit - řekla mi - předtím, než se mohu stát Mistrem nejvyššího mystéria. Smrt a soud nebyly jedinými mystérii, jež měla být odhalena, když se oko víry stalo Okem pravého vidění. Ještě další tajemství musí být naučeno před tím, než může Melchizedek projít Branou Věčného úsvitu.

Dáma Světla pak rozvinula Svitek, (...)“

Objednávka knihy „Zasvěcení ve Velké pyramidě“: mirkasou@gmail.com

Autorka: Earlyne Chaney, ASTARA.  246 stran, rozměr 168 x 220mm, ISBN 978-80-254-4747-5

Cena, úhrada na účet č 1051564011/3030.: 250 Kč + 50 Kč poštovné a balné

 

(Reprodukce textu tohoto článku, jenž je autorským vlastnictvím majitele těchto webových stánek, je povolena pro jakékoliv médium pouze v nezkrácené podobě a pokud je připojen aktivní odkaz na tyto stránky http://www.reiki-centrumpraha.cz).

    Aktualizace: 06.12.2018
    Aktualizace: 06.12.2018